LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TESTY AUT TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 kwietnia 2019 r.
Reklama   +48 22 620 92 04     Kontakt 
www.pgt.plZgłoś swoją firmę do Plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL
Rozmaitości

Zgłoś swoją firmę do Plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL

11 października 2018 r.   |  AS

Trwa rejestracja ankiet i przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiego Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL’2018”. To już 4. edycja jedynego konkursu w Polsce, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom z branży Transport – Spedycja - Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland (6-8 listopada 2018, EXPO XXI Warszawa)- organizatorów TransLogistica Jobs’2018 – pierwszych ogólnopolskich targów pracy branży TSL.


Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL.

Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Na zgłoszenia ankiet do plebiscytu organizatorzy czekają do 15 października 2018 roku.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do Plebiscytu - o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2018. W tym roku, Pracodawcy oceniani będą za działalność w trzech obszarach:

  • Rekrutacja,

  • Rozwój i kariera,

  • Przyjazne miejsce pracy.

Plebiscyt a wyzwania rynku pracy. Zwieńczeniem plebiscytu, jak co roku, będzie seminarium nt. najnowszych wyzwań na rynku pracy TSL. Tym razem odbędzie się ono w trakcie Pierwszych Ogólnopolskich Targów TransLogistica Jobs2018, które odbędą równolegle do Międzynarodowych Targów TransLogistica Poland w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12. W trakcie seminarium omówimy raport, który powstanie jako opracowanie zbiorcze na bazie ankiet pracodawców, zgłaszających się do plebiscytu.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2018”, jak co roku odbędzie się w trakcie uroczystej Gali Targów, w dniu 7 listopada 2018 roku w Warszawie.

Ankietę do zgłoszenia w plebiscycie można pobrać na stronie: www.targipracytsl.pl.« powrót
Biuro Brokerskie Omega