LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
14 listopada 2018 r.
Reklama   +48 22 620 92 04       Kontakt 
www.pgt.plTrack Tec umacnia pozycję w Afryce
Transport szynowy

Track Tec umacnia pozycję w Afryce

25 czerwca 2015 r.   |  Jerzy Konwicki

Grupa Track Tec S.A. wkroczyła ze swoją produkcją na nowy rynek – do Republiki Malawi. Było to możliwe dzięki zastosowaniu przez Spółkę nowatorskiego rozwiązania w odpowiedzi na pilny charakter zlecenia. 

Na potrzeby realizacji zlecenia w Malawi zastosowano nowatorskie rozwiązanie, które umożliwiło skrócenie czasu dostawy z sześciu tygodni do kilku dni. Działająca w ramach Grupy spółka Track Tec Logistics zastosowała specjalne, nowatorskie konstrukcje zabezpieczające towar, które pozwoliły na transport stalowych elementów o długości do 10 metrów drogą lotniczą do RPA. Stamtąd dostawa została przeładowana na ciężarówki, które trafiły bezpośrednio do Malawi.

Marka Track Tec to dziś synonim innowacyjności i niezawodności. Od początku działalności naszym priorytetem jest bowiem pełne zadowolenie klienta. Z tego też powodu dokładamy wszelkich starań, by zawsze elastycznie podchodzić do potrzeb partnera biznesowego. Ostatnie zlecenie to najlepszy dowód na to, że potrafimy robić to efektywnie – podsumował Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec S.A.

Głównym zadaniem specjalnych urządzeń dostarczonych przez Track Tec będzie zapobieganie przeniesieniu się tzw. sił podłużnych w torze na konstrukcję mostu, tworzących się w wyniku różnicy temperatur. Dzięki temu możliwe będzie zapobieganie potencjalnemu uszkodzeniu budowli, ale i wyboczeniu się szyn, co mogłoby skutkować wykolejeniem się pociągu. Urządzenia zostaną zamontowane na torach znajdujących się głównie na długich mostach oraz na złączeniach torów bezstykowych z torami klasycznymi.« powrót
Biuro Brokerskie Omega
Aktualne wydanie PGT 44-45/2018
© 2017 by Polskie Wydawnictwo Transportowe Sp. z o.o.
Polskie Wydawnictwo Transportowe Sp. z o.o., ul. Kieślowskiego 3c/30, 02-962 Warszawa
Tel.: +48 22 620 92 14
KRS: 45946, Regon: 010269289, NIP: 526-00-10-038, Kapitał zakładowy: 100 000 PLN
Prezes Zarządu: Alicja Ferdynus