Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
04 marca 2021 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plNowe biuro AsstrA w Rumunii
Transport drogowy

Nowe biuro AsstrA w Rumunii

Główny produkt – transport drogowy

14 lutego 2018 r.   |  HH

AsstrA-Associated Traffic AG otworzyła w styczniu nowe biuro w stolicy Rumunii, Bukareszcie. Poszerzając lokalizację biur w Europie, krajach WNP i Azji, firma jest blisko swoich klientów, dzięki czemu może szybko odpowiadać na ich potrzeby, świadcząc kompleksowy zakres usług.

Jak zauważa Country Manager dla regionu Rumunii, Paweł Iwanow-Kołakowski: Obecnie Rumunia to jedno z najszybciej rozwijających się gospodarczo państw europejskich. Konsumpcja krajowa stale rośnie. Holding AsstrA-Associated Traffic AG odnotował znaczący wzrost sprzedaży międzynarodowych usług logistycznych rumuńskim klientom. Wyraźnie zwiększył się również zakres współpracy z firmami transportowymi obsługującymi kierunki z/do Rumunii. Mając dane kwestie na uwadze podjęto decyzję o otwarciu nowego biura w Rumunii, aby tym samym być bliżej klienta i utrzymywać jego zaufanie.

Wśród szerokiego zakresu świadczonych usług głównym produktem oferowanym przez firmę w Rumunii jest transport drogowy. Obecnie realizowany jest on przede wszystkim na terenie Europy oraz między krajami WNP i Europą, a także do/z dalekiej Rosji oraz krajów WNP. W perspektywie rozwoju znajduje się eksport towarów na takich kierunkach, jak Chiny i Azja oraz transport kontenerowy intermodalny do/z dalekiej Rosji oraz krajów WNP.

Dążymy do promocji marki jako kluczowego gracza na rumuńskim rynku w zakresie logistyki międzynarodowej - podkreśla Iwanow-Kołakowski.

Rumuńskie biuro AsstrA świadczy usługi w zakresie transportu ładunków sypkich i płynnych oraz przewozu ładunków ponadgabarytowych. Spółka posiada wiele gotowych rozwiązań oraz ciągle opracowuje nowe schematy dla takich branż, jak FMCG, przemysł motoryzacyjny, przemysł High-Tech, a także przemysł odzieżowy i kosmetyczny, czy też maszynowy. Dodatkowo firma gwarantuje ubezpieczenie ładunku, wsparcie w procesie celnym, logistykę projektową oraz konsulting.« powrót
Biuro Brokerskie Omega
Badanie
Razem z zespołem Teleroute zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej tego, w jaki sposób Twoim zdaniem ten rok będzie się rozwijał w naszej branży.
Zajmie to tylko 2 minuty!
Możesz wypełnić ankietę do 7 marca