Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
26 września 2020 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plNowa platforma bookingowa
TSL

Nowa platforma bookingowa

7 listopada 2019 r.   |  HH

Polscy klienci DB Schenker mają już dostęp do connect 4 land - nowej cyfrowej platformy do składania zleceń, dzięki której wycenią i zamówią usługi logistyczne w zakresie transportu lądowego. Platforma pomyślnie przeszła testy w Hiszpanii i Niemczech. Sukcesywnie, do końca roku, będzie uruchamiana w kolejnych krajach Europy. W najbliższym czasie DB Schenker wdroży również connect 4 ocean i connect 4 air - nowe systemy zleceń online dla transportu morskiego i lotniczego.


Uruchomiając platformę connect 4 land, robimy kolejny ważny krok na drodze cyfryzacji i wyposażamy naszą firmę w narzędzie umożliwiające osiągnięcie długoterminowego sukcesu - mówi Jochen Thewes, Chief Executive Officer DB Schenker. Bezpośrednia i spersonalizowana komunikacja z klientami pozostanie oczywiście istotnym aspektem naszej głównej działalności. Nowy cyfrowy interfejs do składania zleceń uprości korzystanie z profesjonalnych usług firmy DB Schenker, szczególnie w przypadku małych i średnich klientów.

Dążymy do tego, by nasi klienci mieli szybki dostęp online do największej sieci transportowej w Europie - mówi Ewald Kaiser, Chief Operating Officer w DB Schenker. Za sprawą kliku kliknięć myszką będą mogli łatwo i wygodnie zlecić dostawę towarów do odbiorców w całej Europie, od Madrytu po Moskwę. Dzięki temu nasza główna działalność stanie się jeszcze bardziej cyfrowa. Już wkrótce wszystkie nasze procesy, od oferty po fakturę, zostaną całkowicie zdigitalizowane - dodaje Kaiser.

Zakupy przez internet stały się normą w sektorze B2C. Również branża logistyczna może korzystać z udogodnień zakupów online. Platforma connect 4 land oferuje klientom biznesowym dostęp - również z poziomu smartfona - do wygodnego systemu zleceń, natychmiastowych i przejrzystych informacji o cenach i czasie transportu oraz praktycznego systemu śledzenia - mówi Markus Sontheimer, który jako Chief Information and Digital Officer w DB Schenker jest odpowiedzialny za digitalizację i cyfryzację.

Platforma connect 4 land jest obecnie dostępna dla klientów DB Schenker na polskim, niemieckim i hiszpańskim rynku transportowym.« powrót
Biuro Brokerskie Omega