AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 września 2021 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plInnowacje w transporcie
Transport drogowy

Innowacje w transporcie

Carsharing i elektromobilność

7 marca 2018 r.   |  AS

Konferencja pod takim tytułem odbędzie się we wtorek 13 marca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Będzie to niepowtarzalna szansa do zdobycia informacji na temat sytuacji na rynku carsharingu i elektromobilności w Polsce oraz zadania pytań prelegentom, którymi będą prezesi, dyrektorzy i eksperci z firm zajmujących się nowoczesnymi technologiami, m.in. Renault, Ursus, Traficar.  Będą również przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego oraz kadry naukowej SGH. Pozostałymi uczestnikami będą studenci warszawskich uczelni - UW, PW, WAT, SGGW, UKSW oraz Akademii Leona Koźmińskiego. 

Konferencje otworzy wykładem autorskim profesor SGH dr hab. Jacek Brdulak zajmujący się naukowo m.in. tematyką transportu. Profesor jest autorem bądź współautorem ponad 200 publikacji naukowych, w tym 20 zwartych.

Organizatorem jest SKN Geografii Ekonomicznej i Badań Regionalnych SGH. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla prelegentów jak i audytorium, jako koło naukowe jesteśmy organizacją non-profit. Koło jest jednym z najstarszych działających w Szkole Głównej Handlowej. Zajmują się tematyką transportu, zarządzania miastem oraz biznesu turystycznego. 

[ SKN Geografii Ekonomicznej i Badań Regionalnych SGH ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega