LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
17 listopada 2018 r.
Reklama   +48 22 620 92 04       Kontakt 
www.pgt.plInfiniShield. Jedyna w swoim rodzaju kurtyna z nadrukiem
Transport drogowy

InfiniShield. Jedyna w swoim rodzaju kurtyna z nadrukiem

24 kwietnia 2018 r.   |  AS

Tegelen (Holandia) - Roland International zawsze był pionierem w dziedzinie druku. W 1985 roku (!) Roland był pierwszą firmą w branży, która wydrukowała grafikę na bokach kurtynowych. W 2018 roku firma ponownie zrewolucjonizowała rynek boków kurtynowych. Roland rozumie, jakim wyzwaniem jest droga. Dlatego stworzył produkt, który temu sprosta. Produkt łączący najnowocześniejsze technologie druku z doskonałą trwałością w każdych warunkach. Roland z dumą prezentuje InfiniShield®.


Fot. Roland International

Roland zapytał swoich klientów w całej Europie (Producentów naczep i przyczep oraz Firmy transportowe) o kluczowe wymagania dla boków kurtynowych. W odpowiedzi Klienci wskazali na łatwość utrzymania kurtyny w czystości oraz na co najmniej 5 letnią gwarancję. Na podstawie tych sugestii Managerowie produktu opracowali nowy produkt, który spełnia te potrzeby.

InfiniShield to nowa marka Roland, która łączy w sobie pełną gamę cyfrowych technologii druku UV i Solvent na PCV z wieloma różnymi powłokami ochronnymi. Zapewnia to idealne rozwiązanie dla boków kurtynowych z grafiką. W połączeniu z dogłębnym zrozumieniem kolorów, kompozycji, typografii i zasad projektowania Roland tworzy zapierające dech w piersiach kolorowe wydruki. Specjalnie opracowana powłoka ochronna zapewnia odporność na zabrudzenia, jest łatwa do czyszczenia przy jednoczesnej 5 letniej gwarancji.

Volkert Veldhoven (Dyrektor Handlowy Roland International) mówi: Dokładnie przetestowaliśmy nasz nowy produkt na drodze i w naszym własnym laboratorium, wystawiając go na tysiące godzin promieniowania UV i symulując zużycie kurtyny w trakcie eksploatacji. Ten produkt jest bardziej niż gotowy do wejścia na rynek i jesteśmy zachwyceni, gdy widzimy reakcję naszych klientów, oglądających po raz pierwszy swoją kurtynę z grafiką!    

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o InfiniShield® i różnych poziomach jakości wykonania wydruku? Wejdź na stronę www.infinishield.eu lub skontaktuj się z lokalnym dostawcą Roland. Uwaga redakcyjna: Aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, skontaktuj się z Tatianą Bartosiewicz (Sales Manager Roland International Polska), email: tatiana.bartosiewicz@roland.eu.

[ Roland, InifiniShield ]


Fot. Roland International

Fot. Roland International


« powrót
Biuro Brokerskie Omega
Aktualne wydanie PGT 44-45/2018
© 2017 by Polskie Wydawnictwo Transportowe Sp. z o.o.
Polskie Wydawnictwo Transportowe Sp. z o.o., ul. Kieślowskiego 3c/30, 02-962 Warszawa
Tel.: +48 22 620 92 14
KRS: 45946, Regon: 010269289, NIP: 526-00-10-038, Kapitał zakładowy: 100 000 PLN
Prezes Zarządu: Alicja Ferdynus